Hakkımızda

ORAN Polyester Keçe Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret A.Ş

ORAN Polyester Keçe Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret A.Ş, ORAN grup şirketlerine bağlı olarak 2013 yılında İzmir-Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde temelleri atılmış, halen 30.000 m2’lik alanda PET hammaddesi kullanarak çevreye duyarlı Polyester Keçe üretimi gerçekleştirmektedir.

ORAN grup şirketleri ve ortak olduğu kuruluşlar, Turizm, Petrol ve Petrol ürünleri dağıtımı, Bitümlü ve PVC su yalıtım örtüleri, Bitümlü Oluklu Çatı kaplama levhaları, Shingle, XPS Isı Yalıtım levhaları ve Temizlik Kağıtları üretimi yapan işletmelerindeki 40 yılı aşkın sanayi ve hizmet deneyimleri ile sektörlerinin önde gelen kuruluşlarındandır.

ORAN Polyester, su yalıtımının uygulandığı bina temelleri, cepheler, çatı ve teraslar, tüneller, kanallar, göletler ve havuzlar gibi hemen her alanda kullanılan ürünler için girdi oluşturabilecek hammadde teminini, ürün ve üretim kalitesinden ödün vermeden, en hızlı ve en hesaplı şekilde sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

ORAN Polyester, sürekli büyüme ilkesi doğrultusunda ve sürekli büyüyen uzman kadrosu ile, çok kısa sürede Türkiye pazarında elde ettiği başarıyı, Dünya çapında da yakalayarak sektörün öncü firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, Ar-Ge çalışmalarına yön vermekte, yurtiçi ve yurtdışında yer alan üniversite, araştırma kuruluşları, laboratuvarlar ve tedarikçilerle işbirliklerinde bulunmaktadır.

Dünya standartlarında teknoloji ve üretim geliştirme çalışmalarının sürdürüldüğü ORAN Polyester’de Ar-Ge Stratejileri, çevre dostu ve müşteri tatmini sağlayan, kullanımı kolay ürünler üretmek üzerine kurulmuştur.